Katalog firm

Adamex Druk

Drukarnia Adamex oferuje kompleksową usługę wykonania druku z metrażu i na wykrojach. Klienci mogą zamawiać interesujące ich wzory lub zlecić firmie stworzenie autorskie projektu. Firma Adamex oferuje bezpłatną wycenę druku, a zatrudnieni przez nią projektanci tworzą w oparciu o najnowsze modowe trendy, bazując na szerokiej gamie kolorystycznej.

Drukowanie tkanin

Nadruki na tkaninach przeżywają istny boom w ostatnich czasach. Mnogość oferowanych wzorów, kolorów i szablonów może przywrócić o zawrót głowy. Ciągle także pracuje się nad nowszymi technologiami druku (sitodruk, druk cyfrowy czy transferowy), dzięki czemu pojawiają się nowe możliwości w nanoszeniu wysokiej jakości nadruków.
Drukarnia tkanin Adamex z Łodzi oferuje usługi w zakresie wydruków na tkaninach i dzianinach poliestrowych. Trwałość wzorów zapewniają nowoczesne maszyny drukujące, a naniesione barwy charakteryzują się głębią i soczystością nasycenia. Możliwe jest wykonanie wydruku na indywidualne zamówienie klienta z wykorzystaniem jego własnego projektu, lub naszych wzorów bazujących na najnowszych trendach mody i projektowanych przez profesjonalnych grafików.
Szczególnie polecamy wydruki na odzieży, od sukienek, poprzez bluzki, aż po kostiumy kąpielowe, oraz na gadżetach reklamowych, takich jak fartuchy, stroje sportowe czy modne ostatnimi czasy maseczki. Istnieje także możliwość naniesienia wzorów i napisów na różnego rodzaju tekstylia: obrusy, zasłony, parasole czy flagi.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709