Katalog firm

Adamex Druk

Drukarnia Adamex oferuje kompleksową usługę wykonania druku z metrażu i na wykrojach. Klienci mogą zamawiać interesujące ich wzory lub zlecić firmie stworzenie autorskie projektu. Firma Adamex oferuje bezpłatną wycenę druku, a zatrudnieni przez nią projektanci tworzą w oparciu o najnowsze modowe trendy, bazując na szerokiej gamie kolorystycznej.

Druk sublimacyjny na tkaninach

Druk sublimacyjny na tkaninach to metoda przenoszenia specjalnych atramentów z tymczasowego nośnika cyfrowego na tekstylia. Technologia aplikacji polega na szybkim podgrzaniu (do 200 °C) barwnika, który sublimuje do stanu gazowego i wnika głęboko w splot włókien. Ten typ aplikacji pozwala uzyskać obrazy o wysokiej jakości odwzorowania kolorów. Dowiedz się więcej na stronie https://www.adamexdruk.pl/druk-sublimacyjny/.
Firma Adamex oferuje usługi poligraficzne z wykorzystaniem różnych nowoczesnych technologii i na szerokiej gamie produktów. Cieszymy się, że możemy pomóc w realizacji pomysłów naszych klientów w odzieży.
W dzisiejszych czasach jednym z popularnych rodzajów reklamy lub podkreślania indywidualności jest reprezentacja wizualna. Odzież z nadrukami jest obecnie zarówno środkiem autoekspresji dla młodych ludzi, jak i budowania zespołu w biznesie, ponieważ przychodzenie do pracy w dżinsach i T-shircie jest obecnie bardziej popularną opcją niż w garniturze, a trzeba przyznać, że z pewnością wygodniejszą. Firma Adamex z chęcią pomoże Ci w dostosowaniu odzieży do Twoich potrzeb.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709