Katalog firm

Kategorie


Adamex Druk

Drukarnia Adamex oferuje kompleksową usługę wykonania druku z metrażu i na wykrojach. Klienci mogą zamawiać interesujące ich wzory lub zlecić firmie stworzenie autorskie projektu. Firma Adamex oferuje bezpłatną wycenę druku, a zatrudnieni przez nią projektanci tworzą w oparciu o najnowsze modowe trendy, bazując na szerokiej gamie kolorystycznej.

Tkaniny drukowane

Odzież byłaby bardzo nieciekawa, gdyby nie znano metod na druk tkanin. Podobnie wyglądałaby sytuacja w przypadku tekstyliów, a produkcja gadżetów reklamowych byłaby praktycznie niemożliwa.
Nie od dziś wiadomo, że tkaniny drukowane to specjalność Adamex. Ta drukarnia tkanin z Łodzi jest doskonale znana z tego, że zapewnia swoim klientom bardzo wysoką jakość wydruku. Do swojej dyspozycji ma świetny sprzęt drukarski, który gwarantuje, że wszystkie druki na tkaninie jakie są tam wykonywane będą spełniać najwyższe standardy jakościowe. Wśród oferowanych usług jest druk transferowy, druk cyfrowy i druk sublimacyjny. Oferta ta jest na tyle szeroka, że spełnia oczekiwania zdecydowanej większości klientów.
Adamex wycenia swoje usługi w sposób korzystny dla klienta. Oferuje także pomoc przy tworzeniu projektu druku. Każde zlecenie jest realizowane jak najszybciej to możliwe i odsyłane do klienta jak tylko jest gotowe. Współpraca z drukarnią tkanin Adamex jest zatem bardzo dobrym wyborem dla każdego klienta, któremu zależy na profesjonalizmie.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709