Katalog firm

Adamex Druk

Drukarnia Adamex oferuje kompleksową usługę wykonania druku z metrażu i na wykrojach. Klienci mogą zamawiać interesujące ich wzory lub zlecić firmie stworzenie autorskie projektu. Firma Adamex oferuje bezpłatną wycenę druku, a zatrudnieni przez nią projektanci tworzą w oparciu o najnowsze modowe trendy, bazując na szerokiej gamie kolorystycznej.

Druk transferowy

Nasze drukarskie doświadczenie i umiejętności jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat, a także nowoczesne technologie stosowane przy produkcji nadruków są odpowiedzią na poszukiwanie jakości w usługach drukarskich. Drukarnia tkanin Adamex to rzetelny i profesjonalny partner dla dużych i małych firm.
W naszej ofercie pośród rozmaitych rodzajów wydruków posiadamy również druk transferowy na tkaninach. Specjalizujemy się w tej technologii gwarantując optymalny i satysfakcjonujący produkt. Tego typu nadruk charakteryzuje się dużą odpornością na zniszczenia. Nie kruszy ani nie spiera się pod wpływem prasowania, warunków atmosferycznych, wilgoci, uszkodzeń mechanicznych czy też wysokiej temperatury.
Sprawia to, że na długo cieszy oko nasyceniem barw, dokładnością wydruku i doskonałą jakością. Filozofia naszej firmy stawia na pierwszym miejscu satysfakcję klienta dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy w sposób elastyczny i indywidualny wypracowując dostosowany do jego wymagań produkt końcowy.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709