Katalog firm

ADM

Jako doświadczony producent dzianin zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem. Polecamy duży wybór dzianin dla każdego. ADM tworzy przyjemne w dotyku i wytrzymałe dzianiny welurowe, bawełniane, frottowe, etc. W codziennej pracy stawiamy na dokładność i perfekcję wykonania. Oferujemy różne wzory i fasony.

Dzianiny bawełniane

Przed firmą ADM dzianiny i tkaniny nie mają żadnych tajemnic. Produkuje je ona od lat i to we wszelkich możliwych wariacjach i konfiguracjach, umieszczając w ofercie jednolity gładki welur, szorstki frotte, ale też i czystą bawełnę.
Jak można wywnioskować ze strony należącej do producenta, sama bawełna występuje w jego ofercie w przynajmniej kilkunastu różnych wariantach, z czego każdą odmianę można przygotować w innym kolorze lub wzorze - wizerunku określanym przez klienta i dostosowanym do sposobu wykorzystania materiału.
ADM podkreśla jednak, że tkaniny i dzianiny bawełniane Warszawa, pomimo takich skojarzeń, nie są zupełnie tym samym. Na szczęście oba te materiały trafiły już do oferty producenta i oba mogą być wybierane przez klientów. Odmienne sposoby wykonania zapewniają nieco inne właściwości, dlatego warto po prostu wiedzieć, ze dzianina zawsze jest dziana, podczas gdy tkanina będzie tkana. Jeżeli nie potrafi się wybrać miedzy tymi dwoma materiałami, zawsze można skontaktować się bezpośrednio z firmą i poprosić ją o pomoc w tym wyborze.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815


Podobne firmy

Vinex Fashion

Hurtownia Vinex to miejsce, gdzie kupisz wysokogatunkowy materiał nie tylko na garnitur, sukienkę, bluzkę, spódnicę, ale również na kieszenie, podszewki, a nawet materiały na płaszcze. Oferowane przez...

Adamex Druk

Drukarnia Adamex oferuje kompleksową usługę wykonania druku z metrażu i na wykrojach. Klienci mogą zamawiać interesujące ich wzory lub zlecić firmie stworzenie autorskie projektu. Firma Adamex oferuje...