Katalog firm

Kategorie


Adwokat Nawocki

Jeśli potrzebują Państwo porady prawnej, Kancelaria Adwokacka adw. Piotra Nawrockiego zaprasza do współpracy. Siedziba kancelarii znajduje się w Łodzi. Adwokat oferuje szeroki zakres pomocy prawnej dla firm i klientów indywidualnych. Prowadzi między innymi spraw o alimenty, rozwodowe, karne, o podział spadku i wiele innych.

Sprawy karne

Jeżeli Twoje problemy są na tyle poważne, że potrzebny Ci prawnik sprawy karne Łódź, Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Nawocki czeka na Ciebie.
Być może wizyta jest w Twoim przypadku powodem obaw, ale nie ma się czego obawiać. Tak, jak już zostało powiedziane, może zdarzyć się tak, że pomoc prawnika jest Ci niezbędna. Poza tym zadaniem prawnika nie jest ocena działań klienta. Zadaniem prawnika jest świadczenie pomocy wysokiej jakości. Dobrze od razu dodać, że wykonywane działania można podzielić w następujący sposób — pomoc dotycząca podejmowania decyzji łącznie ze wsparciem oraz reprezentowanie mające na celu możliwie skuteczne egzekwowanie decyzji.
Koniecznie należy również wspomnieć o tym, że w razie zainteresowania pomocą, jaką świadczy Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Nawocki, nieodzowne jest wcześniejsze umówienie wizyty.
Więcej informacji udostępnionych jest na stronie internetowej kancelarii. W razie pytań, na stronie naturalnie nie mogło zabraknąć danych kontaktowych, prosimy o wiadomość.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652


Podobne firmy

Justyna Szondelmajer

Zapraszamy Was do skorzystania z usług naszej kancelarii, która oferuje Wam rzetelną pomoc najlepszych radców prawnych. Nasza kancelaria prawna otwarta jest na krajowych klientów indywidualnych, podmi...

WF Adwokaci

Wróblewski Figurski Adwokacka Spółka Partnerska z siedzibą w Łodzi świadczy usługi prawne dla osób prywatnych, przedsiębiorstw i instytucji publicznych z całego kraju. Jako profesjonalna kancelaria ad...

Adwokat Andrzej Śmigielski

Istotą działalności kancelarii prawnych jest pomoc w pozytywnym rozwiązywaniu problemów. Adwokat Andrzej Śmigielski zapewnia sprawną obsługę procesów oraz profesjonalne doradztwo prawne. Świadczone us...