Katalog firm

Kategorie


Adwokat Nawocki

Jeśli potrzebują Państwo porady prawnej, Kancelaria Adwokacka adw. Piotra Nawrockiego zaprasza do współpracy. Siedziba kancelarii znajduje się w Łodzi. Adwokat oferuje szeroki zakres pomocy prawnej dla firm i klientów indywidualnych. Prowadzi między innymi spraw o alimenty, rozwodowe, karne, o podział spadku i wiele innych.

Sprawy karne

Jeżeli Twoje problemy są na tyle poważne, że potrzebny Ci prawnik sprawy karne Łódź, Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Nawocki czeka na Ciebie.
Być może wizyta jest w Twoim przypadku powodem obaw, ale nie ma się czego obawiać. Tak, jak już zostało powiedziane, może zdarzyć się tak, że pomoc prawnika jest Ci niezbędna. Poza tym zadaniem prawnika nie jest ocena działań klienta. Zadaniem prawnika jest świadczenie pomocy wysokiej jakości. Dobrze od razu dodać, że wykonywane działania można podzielić w następujący sposób — pomoc dotycząca podejmowania decyzji łącznie ze wsparciem oraz reprezentowanie mające na celu możliwie skuteczne egzekwowanie decyzji.
Koniecznie należy również wspomnieć o tym, że w razie zainteresowania pomocą, jaką świadczy Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Nawocki, nieodzowne jest wcześniejsze umówienie wizyty.
Więcej informacji udostępnionych jest na stronie internetowej kancelarii. W razie pytań, na stronie naturalnie nie mogło zabraknąć danych kontaktowych, prosimy o wiadomość.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652


Podobne firmy

Comper

Szukasz firmy, której działalność związana jest z pomocą publiczną? W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest skorzystanie z pomocy, którą zapewnia COMPER Fornalczyk i Wspólnicy sp.j., jest to działa...

Justyna Szondelmajer

Zapraszamy Was do skorzystania z usług naszej kancelarii, która oferuje Wam rzetelną pomoc najlepszych radców prawnych. Nasza kancelaria prawna otwarta jest na krajowych klientów indywidualnych, podmi...