Katalog firm

Adwokat Nawocki

Jeśli potrzebują Państwo porady prawnej, Kancelaria Adwokacka adw. Piotra Nawrockiego zaprasza do współpracy. Siedziba kancelarii znajduje się w Łodzi. Adwokat oferuje szeroki zakres pomocy prawnej dla firm i klientów indywidualnych. Prowadzi między innymi spraw o alimenty, rozwodowe, karne, o podział spadku i wiele innych.

Sprawy rozwodowe

Nasza kancelaria świadczy profesjonalne usługi prawne skierowane zarówno do osób prywatnych, jak i dla przedsiębiorców potrzebujących konsultacji z zakresu prawa gospodarczego. Adwokat od spraw rozwodowych zatrudniony w naszej kancelarii gwarantuje zawsze merytoryczne podejście do powierzonego mu zadania.
Sprawa rozwodowa toczy się prze sądami okręgowymi. Adwokat z naszej kancelarii podejmie się zadania reprezentowania Państwa przed obliczem sądu. Do jego obowiązków będzie też należeć przygotowanie stosownych pozwów oraz innych pism procesowych. Jeśli będzie to konieczne, adwokat sporządzi też apelację od wydanego przez sąd wyroku. Sprawy rozwodowe z reguły nie należą do najprzyjemniejszych, nacechowane są one wieloma stresującymi sytuacjami.
Obecność naszego adwokata na rozprawie sądowej gwarantuje psychologiczne i merytoryczne wsparcie, które udzielane jest w sposób dyskretny. Pomoc naszego adwokata zwiększa szansę na uzyskanie pozytywnego z punktu widzenia klienta werdyktu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Po więcej informacji dotyczącej pomocy w zakresie prowadzenia spraw rozwodowych można udać się na naszą stronę http://adwokat-piotrnawocki.pl/oferta/sprawa-rozwodowa/.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652


Podobne firmy

Comper

Szukasz firmy, której działalność związana jest z pomocą publiczną? W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest skorzystanie z pomocy, którą zapewnia COMPER Fornalczyk i Wspólnicy sp.j., jest to działa...

Justyna Szondelmajer

Zapraszamy Was do skorzystania z usług naszej kancelarii, która oferuje Wam rzetelną pomoc najlepszych radców prawnych. Nasza kancelaria prawna otwarta jest na krajowych klientów indywidualnych, podmi...