Katalog firm

Adwokat Nawocki

Jeśli potrzebują Państwo porady prawnej, Kancelaria Adwokacka adw. Piotra Nawrockiego zaprasza do współpracy. Siedziba kancelarii znajduje się w Łodzi. Adwokat oferuje szeroki zakres pomocy prawnej dla firm i klientów indywidualnych. Prowadzi między innymi spraw o alimenty, rozwodowe, karne, o podział spadku i wiele innych.

Sprawy spadkowe

Nasza kancelaria prawna świadczy specjalistyczne usługi z najważniejszych dziedzin prawa. Naszym klientom oferujemy fachową pomoc z zakresu prawa spadkowego. W ich imieniu prowadzimy sprawy spadkowe. Nasi adwokaci pomagają ustalić, czy klientowi przysługuje spadek po zmarłym oraz oszacują jego wysokość.
Jeżeli zajdzie taka potrzeba, nasz adwokat od spraw spadkowych w Łodzi przeprowadzi procedurę polegającą na zrzeczeniu się niechcianego spadku, który najczęściej obciążony jest długami. Posiadamy bezcenne doświadczenie dotyczące praw rzeczy ruchomych i nieruchowych. Mowa jest tutaj o takich przedmiotach, jak samochody, domy, działki lub inne budynki gospodarcze. Nasi adwokaci specjalizują się również w sprawach dotyczących prawa administracyjnego oraz gospodarczego.
Wszechstronna wiedza pozwala nam świadczyć profesjonalne usługi skierowane zarówno do osób prywatnych jak i do przedsiębiorców. Do każdego zagadnienia podchodzimy w sposób indywidualny. Zapraszamy na konsultacje z naszymi adwokatami i omówienie szczegółów sprawy oraz zapoznanie się z ofertą na stronie http://adwokat-piotrnawocki.pl/oferta/spadek/.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652


Podobne firmy

Justyna Szondelmajer

Zapraszamy Was do skorzystania z usług naszej kancelarii, która oferuje Wam rzetelną pomoc najlepszych radców prawnych. Nasza kancelaria prawna otwarta jest na krajowych klientów indywidualnych, podmi...

Comper

Szukasz firmy, której działalność związana jest z pomocą publiczną? W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest skorzystanie z pomocy, którą zapewnia COMPER Fornalczyk i Wspólnicy sp.j., jest to działa...