Katalog firm

Alkor Yacht Czarter

Alkor Yacht Czarter zaprasza na mazurskie jeziora, skąd możecie rozpocząć fantastyczną, wakacyjną przygodę. Z wielką przyjemnością oferujemy Wam wynajem jachtów. Z naszej oferty mogą skorzystać osoby, które nawet nie mają patentu. Przekonajcie się, że żeglowanie to naprawdę coś fascynującego dla wszystkich.

Wynajem jachtów motorowych

Dla każdego, kto pragnie przeżyć niezapomniane wakacje, czarter jachtów motorowych to doskonały pomysł. Na Mazurach istnieje wiele firm, które posiadają tego typu usługi w swojej ofercie. Niewiele jednak z nich jest równie profesjonalnych co Alkor Yacht Czarter. Firma ta działa w swojej branży już od dobrych paru lat i w tym czasie zdołała zyskać szerokie grono zadowolonych klientów.
Kluczem do sukcesu jest niewątpliwie nie tylko doskonała lokalizacja, ale także świetnie wyposażona flota dostępnych jachtów pod wynajem. Wszystkie z nich są w idealnym stanie technicznym, który jest regularnie poddawany testom przez profesjonalistów. Dzięki temu żaden klient tej firmy na pewno nie będzie musiał się obawiać o swoje bezpieczeństwo podczas przejażdżki jachtem pochodzącym z Alkor Yacht Czarter.
Jeżeli zatem kogokolwiek interesuje czarter jachtów motorowych na Mazurach to właśnie to miejsce, do którego należy się bezzwłocznie udać. W tej firmie każdy klient może wynająć jacht i odbyć podróż swojego życia! Jeśli chciałbyś wybrać sobie konkretny jacht, odwiedź stronę http://www.alkor-yachtczarter.pl/ i skontaktuj się z nami dokonując rezerwacji.

Kontakt

Ulica: Bogaczewo 14

Kod: 11-500

Miejscowość: Giżycko

http://www.alkor-yachtczarter.pl/

E-mail: biuro@alkor-yachtczarter.pl

Tel.: 502-081-723