Katalog firm

Aneta Budzińska

Nazywam się Aneta Budzińska i zajmuje się wykonywaniem makijażu permanentnego. Jeżeli jesteście zainteresowani tego rodzaju usługami, to zapraszam na konsultację. Bardzo chętnie wyjaśnię Wam na czym polega ta usługa oraz przedstawię Wam swój cennik. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z mojej oferty.

Makijaż permanentny ust

Makijaż to dla mnie sztuka wydobywania i podkreślania kobiecego piękna. I to sztuka, która przynosi mi ogromną satysfakcję. Na co dzień oferuję moim klientkom makijaż permanentny Łódź, który nie tylko ułatwia życie i pozwala zaoszczędzić czas, ale też skutecznie podnosi pewność siebie.
Wykonuję go zawsze w oparciu o indywidualne potrzeby każdej kobiety. Precyzyjnie dobieram kształt, kolor, a także metodę wykonania. Dzięki temu doskonale tuszuję niedoskonałości i uwydatniam naturalne walory. Tak właśnie powstaje makijaż, który podkreśla kobiece piękno.
Robiąc to, co kocham, wciąż staram się robić to jeszcze lepiej. I dlatego do bogatego doświadczenia, dokładam nowe. Mając za sobą szkolenia u najlepszych specjalistów w zakresie kosmetologii, i to nie tylko w Polsce, uczestniczę w kolejnych. A swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się z innymi. Jako certyfikowany trener makijażu permanentnego, na co dzień organizuję też szkolenia, kursy i indywidualne lekcje dla osób, które dopiero przygodę z makijażem rozpoczynają.

Kontakt

Ulica: Źwirki 22

Kod: 90-528

Miejscowość: Łódź

https://anetabudzinska.pl/

E-mail: anetabudzinska@wp.pl

Tel.: 535279000


Podobne firmy

Depilatorium

Pewnie, że każda z nas marzy aby zarost nie był dla nas jakimkolwiek problemem, co za tym idzie decydujemy się na jego zgolenie lub nieskuteczną depilację. Z tego też powodu Depilatorium to rozwiązani...