Katalog firm

Autolis

Nasza wypożyczalnia oferuje Wam wynajem samochodów w bardzo korzystnych cenach. Warto zamówić od nas samochód na dłuższy czas, dzięki czemu jeszcze mniej zapłacicie za wynajęcie auta na jedną dobę. W naszych cenach nie ma żadnych ukrytych kosztów. Warto zdecydować się na skorzystanie z usług wypożyczalni Autolis.

Samochody osobowe

Wybierasz się w podróż służbową i na miejscu będziesz potrzebował samochodu, by sprawnie wykonywać wszystkie nałożone na Ciebie obowiązki? A może jedziesz z bliskimi na wakacje i zechcesz w komfortowy i szybki sposób zwiedzić nowo poznane okolice?
Nasza wypożyczalnia samochodów to idealne rozwiązanie! Nowoczesna, profesjonalna i doświadczona wypożyczalnia samochodów Gdynia oferuje wszystkim swoim klientom szeroki wachlarz wyboru samochodów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo samochody: od osobowych po dostawcze, różnorodne modele, bogate klasy samochodów, pełne wyposażenie, pakiet ubezpieczeń oraz dogodny okres wynajmu - zarówno krótkoterminowy jak i długoterminowy. Całokształt usług świadczonych przez wypożyczalnie samochodów gwarantuje 100% zadowolenia każdego klienta!
Fachowa i miła obsługa chętnie udziela wszelkich porad, wskazówek oraz wszelkich niezbędnych informacji Wszystkie formalności dokonywane są w sposób rzetelny, sprawny, szybki i przede wszystkim dogodny klientom, by Ci czuli się bezpieczni i usatysfakcjonowani. Wypożyczalnia samochodów charakteryzuje się niezwykle bogatym doświadczeniem oraz zaufaniem klientów z całej Polski oraz z zagranicy.
Dodatkowo, niezwykle ważnym atutem wypożyczalni są atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Każdy kierowca znajdzie coś dla siebie! Zapraszamy na autolis.com.pl!

Kontakt

Ulica: Juliusza Słowackiego 186

Kod: 80-001

Miejscowość: Gdańsk

http://www.autolis.com.pl/

E-mail: autolis@wp.pl

Tel.: 602-250-220