Katalog firm

Baas Panel

Firma Baaspanel oferuje Wam zakup najlepszych płyt warstwowych do lekkiej obudowy. Już od wielu lat zdobywamy zaufanie klientów, którzy chętnie kupują od nas najróżniejsze modele płyt. Zapraszamy Was do skorzystania z atrakcyjnych promocji cenowych, które znajdziecie na naszej stronie internetowej Baspanel.com.pl.

Drzwi do chłodni

Baas - Panel jest firmą działającą w branży budownictwa przemysłowego oraz chłodnictwa. Firma działa na rynku od 1998 roku. Do jej zalet należy zaliczyć to, że łączy stałe, sprawdzone metody z nowoczesnością oraz iż bazuje na wysokiej jakości produkcji.
Artykuły jakie proponuje przedsiębiorstwo to różnego rodzaju płyty warstwowe, wykorzystywane na przykład do budowania hal sportowych, produkcyjnych czy magazynowych, chłodni, przechowalni, mroźni i tym podobnych. Zalety tychże płyt sprowadzają się do trzech głównych. Po pierwsze więc są oszczędne, zarówno pod względem materialnym, jak i pod względem czasu ich instalacji. Po drugie - są wytrzymałe na różnego rodzaju warunki atmosferyczne oraz posiadają wysokie walory izolacyjne. Po trzecie zaś - są wykonane z najlepszych i najbardziej sprawdzonych surowców.
Oprócz płyt warstwowych firma w swojej gamie produktów zawiera również drzwi chłodnicze, mroźnicze czy gazoszczelne, a także akcesoria i elementy montażowe. Firma Baas - Panel działa w zgodzie z najnowszymi technologiami na świecie.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03