Katalog firm

Kategorie


Meble Brzeziński

Meble są podstawowym elementem każdego wnętrza. Powinny być funkcjonalne i odpowiednio dopasowane do pomieszczenia w którym stoją. W pracowni stolarskiej w Skierdach, pan Andrzej Brzeziński wykonuje meble pod wymiar, a niektóre z jego prac można obejrzeć na stronie firmy, pod adresem http://www.mebleskierdy.dei.pl/.

Nowoczesne meble

Meble Brzeziński jest firmą, która swoje ogromne (prawie trzydziestoletnie) doświadczenie w branży produkcji mebli na zamówienie budowała na bazie współpracy z najbardziej wymagającymi i ceniącymi sobie solidność i jakość usług klientami. Tworzone przez nią meble Legionowo należą do liderów w obu tych aspektach.
Do każdego projektu firma podchodzi w sposób indywidualny, uważnie słuchając potrzeb i wymagań określonego klienta, następnie przekuwając je nie w meble, ale w prawdziwe dzieła sztuki. Firma to jednak nie tylko teoria i chwytliwa reklama - to zakład stolarski dysponujący kompletem narzędzi i maszyn do profesjonalnej obróbki drewna.
To przedsiębiorstwo, które od dziesiątek lat dba o potrzeby swoich klientów, jako priorytet stawiając sobie ich satysfakcję z końcowego produktu. W przypadku klientów niezdecydowanych wyspecjalizowani pracownicy firmy z radością doradzą i pomogą w dokonaniu wyboru, również przedstawiając przykładowe realizacje, które dają wgląd na to, jak wysokiej jakości są produkowane tu meble.

Kontakt

Ulica: Modlińska 48

Kod: 05-101

Miejscowość: Skierdy

http://www.mebleskierdy.dei.pl/

E-mail: mebleskierdy@wp.pl

Tel.: 519-150-193


Podobne firmy

MS Meble

MS-meble to znak, że zakupicie u nas najlepsze i najbardziej dopasowane meble do swojej kuchni. Specjalnie dla Was zaprojektujemy takie meble, które będą się idealnie komponowały w Waszym wnętrzu. Wsz...

Koncept Studio

Odmień wygląd swojego mieszkania poprzez zmianę aranżacji mebli. Oferujemy Państwu wysokiej jakości meble na indywidualne zamówienie naszych klientów. Zapraszamy do zapozania się z naszymi gotowymi re...