Katalog firm

Business Centre

Centrum Biznesu pragnie przedstawić, każdemu zainteresowanemu, swoje lokale biurowe, które w bardzo przystępnej cenie może wynająć każdy, kto prowadzi firmę i chce mieć swoje biuro w bardzo prestiżowym miejscu. Biura ulokowane w centrum Łodzi mają szarek atutów, wśród których należy wymienić bliskość przystanków autobusowych.

Lokale biurowe

Powierzchnie biurowe w dużych miastach polskich cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Z tego powodu w ostatnich czasach nie brakuje nowych inwestycji, które są realizowane z myślą o zaspokojenie zapotrzebowania na lokale biurowe do wynajęcia Łódź w centrum większych miast.
Wśród najnowszych inwestycji na pewno należy wymienić Pracownię 1113. Jest ona położona w świetnej dzielnicy, w bardzo bliskim sąsiedztwie do jednej z głównych łódzkich stacji kolejowych oraz siedziby Uniwersytetu Łódzkiego. Lokale biurowe do wynajęcia tam oferowane są idealnym wyborem na placówki bankowe i inne działalności, w których ważne jest pozytywne wrażenie i prestiż. Ze względu na swoją lokalizację, Pracownia 1113 jest bardzo łatwo dostępna zarówno poprzez komunikację miejską jak i inne formy transportu.
Atrakcyjne ceny za wynajem są dodatkowym plusem tego centrum biznesowego. Zatem gdy kogoś interesują lokale biurowe do wynajęcia w Łodzi to z całą pewnością powinien zobaczyć co oferuje Pracownia 1113.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 426406155