Katalog firm

Kategorie


Business Centre

Centrum Biznesu pragnie przedstawić, każdemu zainteresowanemu, swoje lokale biurowe, które w bardzo przystępnej cenie może wynająć każdy, kto prowadzi firmę i chce mieć swoje biuro w bardzo prestiżowym miejscu. Biura ulokowane w centrum Łodzi mają szarek atutów, wśród których należy wymienić bliskość przystanków autobusowych.

Lokale użytkowe

Jesteś właścicielem firmy? Szukasz prestiżowej lokalizacji, która pozwoli Ci na rozwój swojego biznesu? W takim razie oferta firmy Business Centre dostępna na stronie https://pracownia1113.com/ jest skierowana do ciebie.
Oferujemy lokale użytkowe do wynajęcia w dogodnej lokalizacji, w samym centrum Łodzi. Nowoczesne centrum biznesu jest siedzibą wielu znaczących przedsiębiorstw. Wejdź do świata zadowolonych firm i pokaz się swoim klientom z najlepszej strony. Co gwarantujemy? Przede wszystkim lokalizację. Nasze centrum leży nieopodal dworca głównego, skąd szybko i łatwo dostaniesz się niemal do każdego miejsca w Polsce. Kolejnym z atutów naszych lokali użytkowych do wynajęcia jest nowoczesne wykończenie. Zadbaliśmy o każdy szczegół, od samych lokali po zaplecza kuchenno-sanitarne. Chcemy, aby nasze lokale były funkcjonalne także dla pracowników.
Jeżeli więc szukasz wyjątkowego miejsca na mapie Łodzi, skontaktuj się z nami. Oferujemy lokale użytkowe do wynajęcia o różnych powierzchniach i przeznaczeniach. Zadbaj z nami o najważniejszy element sukcesu twojego przedsiębiorstwa.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 426406155