Katalog firm

Centrum Nieruchomości

Centrum Nieruchomości zaprasza do siebie wszystkie osoby, które chcą korzystnie sprzedać lub zakupić mieszkanie. Zajmujemy się również pośredniczeniem w wynajmie lokali mieszkaniowych oraz domów. Nasza oferta skierowana jest również do klientów biznesowych, poszukujących lokali komercyjnych. Zapraszamy!

Pośrednictwo mieszkaniowe

Nasze biuro nieruchomości Łódź stawia na bezpieczeństwo, profesjonalizm i pełne zadowolenie klienta. Działamy od 2007 roku i nasze dotychczasowe doświadczenie pozwala nam na wyjście na przeciw oczekiwaniom osób, które chcą skorzystać z naszych usług.
Oferujemy naszą pomoc w znalezieniu odpowiedniego mieszkania, domu, działki, hal i różnych innych obiektów, zarówno na sprzedaż, jak i wynajem. Staramy się zawsze sprawdzić stan fizyczny oraz prawny wszystkich nieruchomości, zgłoszonych do naszego biura celem sprzedaży lub wynajmu.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby w pełni móc zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania wobec nas. Dzięki temu doświadczyliśmy już tego, że klienci do nas wracają i polecają nasze usługi kolejnym osobom. Doceniamy to i tym bardziej staramy się wciąż polepszać jakość naszych usług. Stawiamy na uczciwość i jak najbardziej rzetelne załatwienie każdej sprawy. Wiemy, że zakup nieruchomości to zawsze poważna inwestycja, z której kupujący powinien być zawsze w pełni zadowolony.

Kontakt

Ulica: Zachodnia 70

Kod: 90-403

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumnieruchomosci.com.pl/

E-mail: biuro@centrumnieruchomosci.com.pl

Tel.: 609-623-106