Katalog firm

Kategorie


Chill Inn

Prywatny akademik Chill Inn to propozycja dla wszystkich studentów, chcących zamieszkać w centrum Łodzi. Jest to miejsce dostosowane do nauki w komfortowych warunkach. W ofercie znajdują się pokoje jedno oraz dwuosobowe wykonane w wysokim standardzie. Przestrzeń jest przyjazna i posiada wysokiej jakości meble, strefę wypoczynku oraz przestronny taras znajdujący się na dachu.

Akademik

Akademik to takie niezwykłe miejsce, które nawet po latach ludzie wspominają z rozrzewnieniem. Choć nieco starszemu pokoleniu kojarzyć się może z ascetycznie urządzonymi pokojami, małym polem do prywatności oraz hałasem. My zmieniliśmy to oblicze.
W akademiku Chill Inn znajdziecie nowocześnie urządzone pokoje, jedno lub dwuosobowe, z wygodnym miejscem do nauki. Odpowiedni projekt budynku zapewnia maksymalne wyciszenie pokoi, dlatego nie musimy martwić się nieco głośniejszymi sąsiadami. Ponadto oferujemy strefę chill, która jest miejscem wspólnym, idealnym zarówno do nauki, jak i do spotkań towarzyskich. Ale na tym nie koniec. Jeśli macie ochotę odetchnąć świeżym powietrzem zapraszamy na dach, gdzie podziwiać możecie widok na miasto. Niewątpliwym atutem akademika jest również lokalizacja - nasz akademik Łódź znajduje się piętnaście minut od centrum.
Dla zmotoryzowanych czeka parking, również dla rowerów. Dysponujemy również własną pralnią, która z pewnością ułatwia życie naszych studentów. Jeśli rozglądasz się za bezpiecznym oraz przytulnym miejscem do zamieszkania akademik Chill In będzie idealnym wyborem.

Kontakt

Ulica: 6 sierpnia 70B

Kod: 90-646

Miejscowość: Łódź

https://www.chillinn.pl/

E-mail: hey@chillinn.pl

Tel.: 531497233