Katalog firm

Chill Inn

Prywatny akademik Chill Inn to propozycja dla wszystkich studentów, chcących zamieszkać w centrum Łodzi. Jest to miejsce dostosowane do nauki w komfortowych warunkach. W ofercie znajdują się pokoje jedno oraz dwuosobowe wykonane w wysokim standardzie. Przestrzeń jest przyjazna i posiada wysokiej jakości meble, strefę wypoczynku oraz przestronny taras znajdujący się na dachu.

Dom studenta

Rozpoczynasz swoje dorosłe życie? U progu Twoich drzwi pojawiły się studia z dala od domu? Szukasz miejsca, gdzie w przystępnej cenie i przyjaznych warunkach będziesz mógł prowadzić swoje studenckie życie? Dom studenta Chill Inn to miejsce właśnie dla Ciebie!
Nasz akademik powstał z myślą o młodych ludziach, których nie stać jeszcze na utrzymywanie całego mieszkania, którzy jednak nie chcą żyć w wielkich, uczelnianych internatach, gdzie nie oszukujmy się, nie ma spokoju. Nowoczesny dom studenta Łódź Chill Inn oferuje Ci pokój do wynajęcia, parking przeznaczony dla Twojego samochodu, bądź roweru, pralnie i suszarnie, w których bez problemu wypierzesz wszystkie swoje rzeczy oraz taras umiejscowiony na dachu, będący świetnym miejscem do poznania innych mieszkańców akademiku!
Minimalny okres, przez który należy korzystać z oferty, wynosi 5 miesięcy w roku akademickim oraz 3 miesiące wakacyjne. Oczywiście nie bierzesz kota w worku! Przed rezerwacją masz prawo zobaczyć pokój, który zostanie Ci wynajęty i ocenić, czy spełnia Twoje oczekiwania!
Nasz dom studenta z pewnością zapewni Ci świetne warunki do mieszkania oraz korzystania ze studenckiego życia!

Kontakt

Ulica: 6 sierpnia 70B

Kod: 90-646

Miejscowość: Łódź

https://www.chillinn.pl/

E-mail: hey@chillinn.pl

Tel.: 531497233


Podobne firmy

Gościniec Mazurski

W sercu malowniczych Mazur, gdzie natura łączy się z komfortem, znajduje się Gościniec Mazurski - idealne miejsce na noclegi dla firm. Nasz obiekt zapewnia nie tylko wysoki standard zakwaterowania, al...