Katalog firm

Chill Inn

Prywatny akademik Chill Inn to propozycja dla wszystkich studentów, chcących zamieszkać w centrum Łodzi. Jest to miejsce dostosowane do nauki w komfortowych warunkach. W ofercie znajdują się pokoje jedno oraz dwuosobowe wykonane w wysokim standardzie. Przestrzeń jest przyjazna i posiada wysokiej jakości meble, strefę wypoczynku oraz przestronny taras znajdujący się na dachu.

Pokój dla studenta

Studia to czas pełen dobrej zabawy, ale dla wielu osób również początek samodzielnego życia. Większość osób to właśnie ze względu na studia pierwszy raz opuszcza dom rodzinny i zaczyna mieszkać samemu. Jednym z największych wyzwań jest wybór odpowiedniego lokum.
Odpowiedni pokój dla studenta Łódź musi być dobrze wyposażony i przystosowany do komfortowej nauki. Właśnie takie pokoje oferuje prywatny akademik Chill Inn. To nowoczesne miejsce zlokalizowane w samym centrum Łodzi. Oprócz dobrej lokalizacji akademik wyróżniają komfortowe warunki zamieszkania. Do dyspozycji studentów jest m.in. strefa relaksu i taras na dachu. Same pokoje wyróżnia elegancki design i przestronne wnętrze.
Każdy pokój wyposażony jest w wygodne łóżko, szafę i biurko. Wysoki standard zapewnia wyjątkowo dogodne warunki do nauki i odpoczynku. Miejsce to jest w pełni przystosowane do wymagań studentów. Akademik Chill Inn to prosty sposób na to, aby mieszkanie samemu było przyjemnym doświadczeniem. Niech czas studiów zostanie zapamiętany jak najlepiej.

Kontakt

Ulica: 6 sierpnia 70B

Kod: 90-646

Miejscowość: Łódź

https://www.chillinn.pl/

E-mail: hey@chillinn.pl

Tel.: 531497233