Katalog firm

Kategorie


Chill Inn

Prywatny akademik Chill Inn to propozycja dla wszystkich studentów, chcących zamieszkać w centrum Łodzi. Jest to miejsce dostosowane do nauki w komfortowych warunkach. W ofercie znajdują się pokoje jedno oraz dwuosobowe wykonane w wysokim standardzie. Przestrzeń jest przyjazna i posiada wysokiej jakości meble, strefę wypoczynku oraz przestronny taras znajdujący się na dachu.

Pokój na wynajem

Właśnie rozpoczynasz studia i szukasz w wielkim mieście lokum dla siebie? Pomożemy Ci w tym! Z prywatnym akademikiem studenckie życie odczujesz w pełni. Czego potrzebujesz w nowym miejscu? Własnego pokoju, w którym znajdziesz duże biurko i wygodne łóżko.
Nic więcej właściwie nie będzie Ci potrzebne, no może poza cichymi sąsiadami, którzy sprawią, że w pełnym skupieniu będziesz mógł uczyć się do egzaminu. Pokój na wynajem to najlepsza opcja dla młodych ludzi, którzy żyjąc w wiecznym biegu, nie mają zbyt wielkich oczekiwań. Cztery ściany, w których będzie można czuć odrobinę prywatności i przyjazna okolica. Prywatny akademik zapewni czystą i praktyczną łazienkę oraz kuchnię, w której będzie można przyrządzić sobie smaczny posiłek. Zapoznaj się całą ofertą noclegową akademika Chill Inn na stronie https://www.chillinn.pl/.
W pokoju na wynajem odnajdziemy część dla siebie. Jeśli nie jesteś bardzo wymagający to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Warunki mieszkaniowe są naprawdę super, może i mieszkanie nie będzie całe dla Ciebie, ale sprawi, że zaoszczędzisz odrobinę, a gdy trafisz na dobrych sąsiadów, może się okazać, że po pewnym czasie będziecie się ze sobą czuć jak rodzina.

Kontakt

Ulica: 6 sierpnia 70B

Kod: 90-646

Miejscowość: Łódź

https://www.chillinn.pl/

E-mail: hey@chillinn.pl

Tel.: 531497233