Katalog firm

Kategorie


Comper

Szukasz firmy, której działalność związana jest z pomocą publiczną? W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest skorzystanie z pomocy, którą zapewnia COMPER Fornalczyk i Wspólnicy sp.j., jest to działalność, która pojawiła się na rynku w 1998 roku. Wszystko, co należy o nas wiedzieć podaliśmy na swojej stronie internetowej.

Pomoc publiczna

Łódzka firma COMPER może poszczycić się tym, że działa na rynku polskim od wyjątkowo długiego czasu. Podczas gdy jej konkurencja została zmuszona do zamknięcia swojej działalności, firma COMPER zdołała przetrwać i co więcej, rozkwitła w obliczu wszelkiego zagrożenia ze strony konkurencji.
Może zatem wydawać się wyjątkowo trafne, że wśród wielu specjalności, jakimi może pochwalić się COMPER jest to, jak dobrze obeznana jest ta firma we wszelkich sprawach związanych z takimi działaniami jak praktyki antykonkurencyjne. Na rynku polskim trudno jest znaleźć inną specjalistyczną firmę, która lepiej poradzi sobie w doradztwie przy sprawach, które łączą w sobie prawne i ekonomiczne aspekty tego, jak funkcjonuje dane przedsiębiorstwo na rynku.
W firmie COMPER znaleźć można samych specjalistów, którzy doskonale wiedzą czym są praktyki antykonkurencyjne. Dzięki swojemu doświadczeniu pracownicy COMPER znajdą odpowiednie wyjście z każdego problemu prawnego i ekonomicznego z jakimi zmaga się dana działalność! Więcej informacji na temat prowadzonej przez nas działalności znajduje się na stronie http://www.comper.com.pl/.

Kontakt

Ulica: al. Róż 7

Kod: 91-488

Miejscowość: Łódź

http://www.comper.com.pl/

E-mail: comper@comper.com.pl

Tel.: 42 230-33-50


Podobne firmy

Justyna Szondelmajer

Zapraszamy Was do skorzystania z usług naszej kancelarii, która oferuje Wam rzetelną pomoc najlepszych radców prawnych. Nasza kancelaria prawna otwarta jest na krajowych klientów indywidualnych, podmi...

Adwokat Nawocki

Jeśli potrzebują Państwo porady prawnej, Kancelaria Adwokacka adw. Piotra Nawrockiego zaprasza do współpracy. Siedziba kancelarii znajduje się w Łodzi. Adwokat oferuje szeroki zakres pomocy prawnej dl...