Katalog firm

Comper

Szukasz firmy, której działalność związana jest z pomocą publiczną? W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest skorzystanie z pomocy, którą zapewnia COMPER Fornalczyk i Wspólnicy sp.j., jest to działalność, która pojawiła się na rynku w 1998 roku. Wszystko, co należy o nas wiedzieć podaliśmy na swojej stronie internetowej.

Praktyki antykonkurencyjne

Już od ponad dwóch długich dekad firma COMPER funkcjonuje na rynku polskim. Jej specjalizacją są przede wszystkim sprawy związane ze złożonym zagadnieniem jakim są praktyki antykonkurencyjne. Zazwyczaj wymaga to połączenia wielu zagadnień zarówno ekonomicznych, jak i prawnych.
Dlatego też firma COMPER zatrudnia tylko prawdziwych specjalistów, którzy mają nie tylko odpowiednie wykształcenie, ale także dużo doświadczenia. Co więcej, pracownicy COMPER mają też zawsze zapał do tego, aby podjąć się nowego wyzwania. Dzięki takiej mieszance profesjonalizmu i pasji, firma COMPER jest w stanie zapewnić, że jej klienci zawsze będą zadowoleni ze współpracy. COMPER pomoże oszacować zagrożenie jakie stanowi ryzyko biznesowe, zarówno dla rozpoczynających działalności, jak i dla tych, które już działają na rynku od dłuższego czasu.
Sprawia to, że firma COMPER służy pomocą dla każdego przedsiębiorstwa, pomagając im znaleźć i umocnić swoją pozycję na rynku oraz zapewnić, że nie zaistnieją żadne problemy prawne.

Kontakt

Ulica: al. Róż 7

Kod: 91-488

Miejscowość: Łódź

http://www.comper.com.pl/

E-mail: comper@comper.com.pl

Tel.: 42 230-33-50


Podobne firmy

Justyna Szondelmajer

Zapraszamy Was do skorzystania z usług naszej kancelarii, która oferuje Wam rzetelną pomoc najlepszych radców prawnych. Nasza kancelaria prawna otwarta jest na krajowych klientów indywidualnych, podmi...

Adwokat Nawocki

Jeśli potrzebują Państwo porady prawnej, Kancelaria Adwokacka adw. Piotra Nawrockiego zaprasza do współpracy. Siedziba kancelarii znajduje się w Łodzi. Adwokat oferuje szeroki zakres pomocy prawnej dl...