Katalog firm

Kategorie


Comper

Szukasz firmy, której działalność związana jest z pomocą publiczną? W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest skorzystanie z pomocy, którą zapewnia COMPER Fornalczyk i Wspólnicy sp.j., jest to działalność, która pojawiła się na rynku w 1998 roku. Wszystko, co należy o nas wiedzieć podaliśmy na swojej stronie internetowej.

Prawo antymonopolowe

Nawet dla doświadczonych prawników prawo antymonopolowe może sprawiać wiele problemów. Nic więc dziwnego, że właściciele wielu przedsiębiorstw zazwyczaj sięgają po pomoc do specjalistycznych firm, podczas zmagania się z trudnościami, jakie sprawia ta dziedzina prawa.
Taką specjalistyczną firmą na pewno jest firma COMPER, która na rynku polskim działa już od paru lat. COMPER wie wszystko na temat prawa antymonopolowego, włączając w to jego aspekty ekonomiczne. W ciągu ponad dwudziestu lat swojej działalności, firma COMPER miała wielu klientów i mogą oni potwierdzić jej skuteczność. Skuteczność ta wynika oczywiście z doskonałej pracy pracowników zatrudnianych przez COMPER.
Są to osoby świetnie wykształcone oraz zawsze chętne tego, aby podjąć się nowych wyzwań. Z takim podejściem nie straszne im nawet najbardziej złożone zlecenia. Wszystko to jest doskonałym przepisem na sukces, jaki firma COMPER odniosła na rynku polskim. Każdy jej klient może być pewny, że będzie zadowolony ze współpracy!

Kontakt

Ulica: al. Róż 7

Kod: 91-488

Miejscowość: Łódź

http://www.comper.com.pl/

E-mail: comper@comper.com.pl

Tel.: 42 230-33-50


Podobne firmy

Adwokat Nawocki

Jeśli potrzebują Państwo porady prawnej, Kancelaria Adwokacka adw. Piotra Nawrockiego zaprasza do współpracy. Siedziba kancelarii znajduje się w Łodzi. Adwokat oferuje szeroki zakres pomocy prawnej dl...

Justyna Szondelmajer

Zapraszamy Was do skorzystania z usług naszej kancelarii, która oferuje Wam rzetelną pomoc najlepszych radców prawnych. Nasza kancelaria prawna otwarta jest na krajowych klientów indywidualnych, podmi...