Katalog firm

Conect

Oferujemy profesjonalne usługi spedycyjne w bardzo przystępnej cenie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem, dzięki czemu udało nam się zdobyć wielu zadowolonych klientów. Specjalizujemy się przede wszystkim w transporcie lekkim, a dokładniej mówiąc w prowadzeniu busów po całej Europie. Conect to rzetelna i godna polecenia firma.

Spedycja

Od wielu lat specjalnością olsztyńskiej firmy Conect Transport & Spedycja są lekkie przewozy, czyli przewozy busami. Doświadczona kadra to prawdziwi profesjonaliści w swoim fachu - zorganizuje od początku do samego końca przewóz, niezależnie od tego czy potrzebny jest bus typu plandeka, chłodnia, czy laweta.
Przewóz ładunków niebezpiecznych, czyli ADR, nie stanowi dla spedytorów żadnego problemu. Z łatwością znajdą i podstawią samochód oraz kierowcę, który posiada stosowne uprawnienia. Przy załadunkach i rozładunkach, gdzie potrzebne jest auto z windą, przy przeprowadzkach także Conect Transport & Spedycja pospieszy z pomocą. Olsztyńska spedycja to spedycja na busa. Właściciele małych aut mogą bez obaw powierzyć swoje auta do prowadzenia spedytorom Conect.
Wieloletnie doświadczenie oraz długa lista stałych klientów to gwarancja, że busy będą kursować z ładunkami na krajowych i zagranicznych trasach. Współpraca z Conect Transport & Spedycja to gwarancja wypłacalności, szybkich rozliczeń i komfortu.

Kontakt

Ulica: Towarowa 2/406

Kod: 10-417

Miejscowość: Olsztyn

http://conectspedycja.pl/

E-mail: rad@onet.eu

Tel.: 508-300-539