Katalog firm

Megi Cosmetic Laser

Liczne zabiegi z dziedziny kosmetyki estetycznej i laserowej to coś, czym szczyci się centrum Cosmetic Laser. Wykwalifikowana kadra kosmetologów stawia sobie za cel satysfakcję klientek z zauważalnych efektów zabiegów upiększających. Przy wykonywaniu zabiegów wykorzystuje się nowoczesny sprzęt o wysokiej jakości i skuteczności.

Depilacja laserowa

Jesteśmy firmą zajmującą się kosmetyką laserową oraz estetyczną. W swojej ofercie posiadamy szereg zabiegów upiększających, poprawiających kondycję skóry, oferujemy również zabiegi takie jak depilacja laserowa. Usuwanie niechcianego owłosienia za pomocą lasera cieszy się obecnie dużą popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn.
Gwarantujemy dobre i szybkie efekty, już po pierwszej sesji można pozbyć się nawet do 40% owłosienia. Pracujemy przy użyciu nowoczesnych urządzeń, które są bardzo precyzyjnej, bezinwazyjne oraz bezpieczne dla naszego zdrowia. Jesteśmy zespołem kosmetologów z dużym doświadczeniem, wiedzą oraz stosownymi certyfikatami, które uprawniają nas do przeprowadzania takich zabiegów. Klienci są zadowoleni z naszych usług i często do nas wracają.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem na stronie http://www.cosmeticlaser.pl/. W naszym salonie pierwsza konsultacja zawsze jest bezpłatna. Oferujemy miłą atmosferę, przystępne ceny oraz obsługę na najwyższym poziomie, a także co najważniejsze - skuteczność naszych zabiegów.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 204/210

Kod: 90-369

Miejscowość: Łódź

http://www.cosmeticlaser.pl/

E-mail: info@cosmeticlaser.pl

Tel.: 606-798-806


Podobne firmy

Depilatorium

Pewnie, że każda z nas marzy aby zarost nie był dla nas jakimkolwiek problemem, co za tym idzie decydujemy się na jego zgolenie lub nieskuteczną depilację. Z tego też powodu Depilatorium to rozwiązani...