Katalog firm

Jawo

Jeśli szukasz gotowego pomysłu na obiad, zapoznaj sie z ofertą, jaką przygotowała dla Państwa firma Jawo. Produkujemy dania mrożone najwyższej jakości. Oferowane przez nas produkty wytwarzamy w Polsce. Więcej informacji oraz doskonałe przepisy kulinarne dostępne są na naszej stronie.

Dania mrożone

Mrożonki często kojarzą się Polakom z szybkim, ale mało wartościowym jedzeniem. Czy taka jest prawda? To zależy od tego, które mrożonki wybierzesz. Jeśli bowiem postawiasz na dania gotowe Jawo, to - jesteśmy o tym przekonani - z miejsca je pokochasz. Wiemy, co mówimy, bo przygotowywaniem potraw dla Polaków zajmujemy się już od 25 lat.
To absolutnie wystarczający okres, by poznać ich oczekiwania. Wiemy więc, że Polacy chcą jeść smacznie, ale jednocześnie zdrowo. I właśnie takie są mrożonki Jawo, które zawsze przygotowujemy według tradycyjnej receptury. A propos tradycji... Znajdziesz u nas wiele dań, które pamiętasz z lat dzieciństwa. Pierogi z kapustą i grzybami, pierogi leniwe z serem, naleśniki z jabłkiem czy krokiety z kapustą i grzybami.
Rozsmakujesz się jednak również w tych naszych nieco bardziej oryginalnych daniach. Nasze naleśniki ze szpinakiem czy pierogi z serem i jagodami mają już wierne grono swoich fanów. Jesteśmy ciekawi, czy dołączysz do nich także i Ty. Przekonaj się sam!

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://www.jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28


Podobne firmy

Wekownia

Żywność w słoikach to najnowszy trend, który szturmem podbił rynek. Jest to udany model biznesowy dla wielu marek i firm takich jak Wekownia. Ludzie lubią zdrowo się odżywiać, ale chcą też wygody. Pon...