Katalog firm

Kategorie


DJ Tomasz Cichocki

Mam na imię Tomasz i zajmuje się graniem i prowadzeniem najróżniejszych imprez. Jeżeli chcecie zapewnić sobie znakomitą zabawę przez cała noc lub też przez całe popołudnie, to na mnie śmiało możecie liczyć. Jestem profesjonalnym DJ'em z wieloletnim stażem, który gra na najróżnorodniejszych imprezach.

Oprawa muzyczna

Zamierzasz przygotować atrakcyjną uroczystość weselną, jednakże nie masz pojęcia, jakie atrakcje powinny się na niej pojawić? Chcesz, aby to muzyka była czołowym punktem przyjęcia, jednakże nie stać się na zatrudnianie całego zespołu składającego się z kilku członków? DJ na wesele bez trudu Ci ich zastąpi! Więcej informacji dotyczącej oferty znają Państwo na stronie http://dobradyskoteka.pl/.
Dzięki jego muzyce Twoi goście będą mieć zagwarantowaną fantastyczną i efektywną zabawę. Zaczną szaleć w niesamowicie przyjemnej atmosferze, którą wytworzą relaksujące i energetyczne rytmy oraz towarzyszące im wokale. Tomasz Cichocki potrafi przygotować idealny repertuar dla każdej Pary Młodej, a ilość zadowolonych z jego usług klientów potwierdza tylko jego profesjonalizm.
Tak naprawdę dobra muzyka może zmienić dosłownie wszystko. Kiepskie jedzenie czy brak innych rozrywek zostają błyskawicznie wybaczone, gdy nagle wybrzmiewa dźwięk energetycznej melodii, a wszyscy zostają porwani na parkiet. Wykorzystaj tą moc i spraw, z pomocą DJ z Łodzi, by twoja uroczystość weselna była naprawdę wyjątkowa!

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://dobradyskoteka.pl/

E-mail: tomasz@dobradyskoteka.pl

Tel.: 605-577-166


Podobne firmy

Zarządca Piotr Michalski

Firma zarządzająca nieruchomościami Piotr Michalski świadczy kompleksowe usługi dla wspólnot mieszkaniowych, kamienic oraz obiektów komercyjnych tj. centra handlowe czy pawilony. Korzyściami dla klien...

AZ-PLAST

AZ-PLAST oferuje Wam swoje usługi w zakresie napraw opakowań z tworzyw sztucznych. Zapraszamy do siebie firmy, które na co dzień wykorzystują takie plastikowe skrzyniopalety. Już od ponad 20 lat tym s...