Katalog firm

Kategorie


DJ Tomasz Cichocki

Mam na imię Tomasz i zajmuje się graniem i prowadzeniem najróżniejszych imprez. Jeżeli chcecie zapewnić sobie znakomitą zabawę przez cała noc lub też przez całe popołudnie, to na mnie śmiało możecie liczyć. Jestem profesjonalnym DJ'em z wieloletnim stażem, który gra na najróżnorodniejszych imprezach.

DJ weselny

Tomasz Cichocki nie jest DJ-em takim jak wszyscy znani muzycy. Dla niego zawsze najważniejsze jest bowiem zadowolenie klientów, a nie możliwość zaprezentowania własnych umiejętności. Wyróżnia go to na tle całej konkurencji. DJ weselny z Łodzi doskonale wie o tym, że osobom starszym czy bardzo młodym najsłynniejsze przeboje mogą się po prostu nie podobać, dlatego w swoich repertuarach uwzględnia zróżnicowane piosenki.
Mają one odmienne gatunki i pochodzą z różnych czasów - znalazło się wśród nich wiele nawet takich kawałków, które grane były w radiach kilkanaście lat temu. Szeroki wachlarz piosenek do wyboru pozwala na ich idealne dopasowanie do motywu przewodniego całej uroczystości. Jeśli ma być ona elegancka i uroczysta, piosenki będą spokojnie i powolne, podczas gdy standardową imprezę weselną urozmaicą raczej te żywiołowe i zachęcające do szaleństw przeboje.
Tomasz Cichocki DJ weselny nigdy nie ogranicza ani siebie, ani swoich klientów. Z każdym potrafi się szybko porozumieć i złapać dobry kontakt.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://dobradyskoteka.pl/

E-mail: tomasz@dobradyskoteka.pl

Tel.: 605-577-166


Podobne firmy

AZ-PLAST

AZ-PLAST oferuje Wam swoje usługi w zakresie napraw opakowań z tworzyw sztucznych. Zapraszamy do siebie firmy, które na co dzień wykorzystują takie plastikowe skrzyniopalety. Już od ponad 20 lat tym s...

Zarządca Piotr Michalski

Firma zarządzająca nieruchomościami Piotr Michalski świadczy kompleksowe usługi dla wspólnot mieszkaniowych, kamienic oraz obiektów komercyjnych tj. centra handlowe czy pawilony. Korzyściami dla klien...