Katalog firm

Kategorie


Domena S.C.

Profesjonalny wizerunek firmy jest kluczowym elementem reklamy. Jeśli szukasz komfortowego biurac w samym centrum Łodzi, to być może będą Państwo zainteresowani ofertą naszej firmy. Posiadamy wolne powierzchnie biurowe w nowoczesnym biurowcu na ulicy targowej.

Wynajem biura

Gdzie najlepiej wynająć biuro aby każdy klient mógł do niego swobodnie dojechać? Najlepiej w centrum każdego miasta. My właśnie w Łodzi Wam to umożliwiamy. Firma Domena s.c. zaprasza na ulicę Targową 35. Znajduje się tam budynek w którym znajdują się nasze biura do wynajęcia. Interesuje Państwa wynajem biura Łódź? Tylko i wyłącznie u nas.
Oferujemy Wam powierzchnię biurową, które posiadają standard B+. Macie zapewnioną tutaj: klimatyzację, wentylację mechaniczną, instalacje komputerową, przeciwpożarową, wodną, elektryczną i oświetleniową. Naprawdę warto zwrócić uwagę na naszą ofertę. Małe biura czy wielkopowierzchniowe biura? Wszystko u nas znajdziecie. W naszym nowoczesnym budynku, który znajduje się właśnie w samym centrum pięknej Łodzi. Ta dogodna lokalizacja sprawia, że dużo osób przechodzi tędy każdego dnia. Dzięki temu Wasza firma zyska jeszcze bardziej. Każdy lubi jak do sklepu ma łatwy dojazd.
Tak samo jest z firmami. Po co jechać na dalekie obrzeże miasta? Jak Wasza firma będzie znajdowała się właśnie tutaj na Targowej skąd wszędzie idzie dojechać.

Kontakt

Ulica: Targowa 35

Kod: 90-043

Miejscowość: Łódź

http://www.targowa35.pl/

E-mail: domena@domenasc.com

Tel.: 42 674-27-02


Podobne firmy

Centrum Nieruchomości

Centrum Nieruchomości zaprasza do siebie wszystkie osoby, które chcą korzystnie sprzedać lub zakupić mieszkanie. Zajmujemy się również pośredniczeniem w wynajmie lokali mieszkaniowych oraz domów. Nasz...