Katalog firm

Ewa Czernik

Ewa Czernik to kobieta od lat zajmująca się psychologią i psychoterapią, do każdego ze swoich klientów podchodząca w sposób fachowy i indywidualny. Zawsze stara się pomóc, niezależnie od poziomu skomplikowania problemów, z jakim się zmagają. Swoje usługi bazuje na bogatym doświadczeniu, ale i licznych szkoleniach, które ukończyła.

Leczenie depresji

Ewa Czernik psychoterapia to usługi świadczone przez doświadczonego oraz wyspecjalizowanego eksperta. Posiadam niezbędne uprawnienia oraz szeroki zakres kompetencji. Dokładam wszelkich starań, aby jak najlepiej poznać mojego pacjenta. Każda osoba jest indywidualnym przypadkiem, który zasługuje na maksimum uwagi.
Nie idę utartymi schematami - wszystkie metody leczenia dobieram do potrzeb pacjenta. Gwarantuje pełną dyskrecję oraz spokojną atmosferę. Dbam o to, aby pacjent poczuł się w moim gabinecie swobodnie i komfortowo. Leczenie depresji Łódź - podejmuje się leczenia nawet najbardziej zaawansowanych przypadków. Oferuje pomoc w przypadku lęków uogólnionych, fobii, czy też ostrych napadów paniki.
Zapewniam, że już po kilku wizytach można zaobserwować znaczne zredukowanie objawów. Praca z pacjentem jest dla mnie wyzwaniem, które kończy się dopiero w momencie całkowitego wyleczenia. Jestem w stałym kontakcie z osobami korzystającymi z psychoterapii. Pełny zakres moich usług znajduje się na stronie internetowej.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409