Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Szukasz miejsca, gdzie uda ci się uzyskać wsparcie w walce z twoim nałogiem? Chcesz aby twoje dziecko porozmawiało z psychoterapeutą we Wrocławiu? Zatem Centrum Psychoterapii Harmonia to miejsce idealne dla kogoś takiego jak ty, dodatkowo szansa aby spotkać ludzi którzy rzeczywiście są nam w stanie pomóc.

Leczenie hazardu

Zdajesz sobie doskonale sprawę, iż dalsze obstawianie gier lub wydarzeń losowych ewentualnie innych typowo hazardowych nie ma najmniejszego sensu, lecz nie lada problemem jest dla ciebie zrezygnowanie z nich? Zatem czas zdecydować się na leczenie hazardu we Wrocławiu które oferuje ci Centrum Psychoterapii Harmonia jakie jest to twojej dyspozycji, jednocześnie oferuje wszystkim osobom skuteczne i efektywne leczenie hazardu Wrocław.
Pewnie, że wszystko odbywa się tutaj poprzez wdrożenie odpowiedniej koncepcji w aspekcie zajęć lub spotkań typowo terapeutycznych, niejednokrotnie podpartych wsparciem terapeuty ewentualnie innych specjalistów czy fachowców. Oczywiście leczenie hazardu we Wrocławiu odbywa się tutaj zawsze z wykorzystaniem możliwości i potencjału który generuje psychoterapia, tym samym doświadczenia jakie posiadają osoby które chcą nam najzwyczajniej w świecie pomóc.
Z tego też powodu warto spojrzeć na leczenie hazardu z perspektywy tego jak możemy sobie z takim problemem poradzić.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik to kobieta od lat zajmująca się psychologią i psychoterapią, do każdego ze swoich klientów podchodząca w sposób fachowy i indywidualny. Zawsze stara się pomóc, niezależnie od poziomu skomp...