Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Mająca swoją siedzibę w Łodzi firma Intprojekt oferuje proste i rozbudowane systemy wizyjne dla przemysłu. Poza tym wykonuje i realizuje projekty elektryczne i automatyki przemysłowej. W zakres usług wchodzi też programowanie i kontrola produkcji. Firma zapewnia nowoczesne rozwiązania i indywidualne podejście.

Automatyka produkcji

Nasza firma podchodzi do automatyki procesów przemysłowych bardzo innowacyjnie - śledzimy wszystkie nowości i, po dokładnych testach, implementujemy je u siebie i u naszych klientów. Dzięki temu dysponujemy najnowszą technologią. Automatyka przemysłowa wykorzystywana jest do systemów wizyjnych, systemów zarządzania maszynami produkcyjnymi, do pomiarów elektrycznych, w programowaniu sterowników PLC oraz do indywidualnych projektów procesów produkcyjnych. Pełna oferta wykonanych przez nas wdrożeń automatyki przemysłowej dostępna jest na stronie http://intprojekt.com.pl/.
Produkowane przez nas urządzenia mogą działać całą dobę i mogą wykonywać swoje działania w niekorzystnych warunkach, na przykład w dużej temperaturze lub w pomieszczeniach z małą ilością tlenu. Oferujemy obsługę naszych klientów na najwyższym poziomie a także indywidualne warunki współpracy i rozwiązania zaprojektowane tak, by odpowiadały konkretnym potrzebom.
Nasz doskonale wykwalifikowany zespół specjalistów i techników przygotuje i kompleksowo wdroży zaawansowane rozwiązania techniczne w każdej firmie przemysłowej, która tego potrzebuje.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468