Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Mająca swoją siedzibę w Łodzi firma Intprojekt oferuje proste i rozbudowane systemy wizyjne dla przemysłu. Poza tym wykonuje i realizuje projekty elektryczne i automatyki przemysłowej. W zakres usług wchodzi też programowanie i kontrola produkcji. Firma zapewnia nowoczesne rozwiązania i indywidualne podejście.

Projekt automatyki produkcji

Firma Intprojekt z siedzibą w Łodzi wychodzi naprzeciw potrzebom klientów poszukujących innowacyjnych rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej. Wyróżnia ją zarówno pasja do tego działu inżynierii elektrycznej, jak i profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Wykonuje projekty, zajmuje się ich realizacją, a ponadto świadczy usługi serwisowe, zapewniając tym samym kompleksową obsługę.
Zatrudniając doświadczonych i wykwalifikowanych inżynierów, podejmuje się realizacji nawet skomplikowanych zadań. Intprojekt oferuje kreatywne projektowanie automatyki przemysłowej i maszynowej. Zajmuje się między innymi programowaniem sterowników plc, prefabrykacją rozdzielnic czy pomiarami elektrycznymi.
Oprócz systemów wizyjnych proponuje również systemy sterowania maszyn, procesów i układów transportowych. Korzysta z najnowszych technologii i zapewnia montaż urządzeń renomowanych producentów. Klienci mogą liczyć na indywidualne traktowanie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe znajdują się na stronie.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468