Katalog firm

Intprojekt

Mająca swoją siedzibę w Łodzi firma Intprojekt oferuje proste i rozbudowane systemy wizyjne dla przemysłu. Poza tym wykonuje i realizuje projekty elektryczne i automatyki przemysłowej. W zakres usług wchodzi też programowanie i kontrola produkcji. Firma zapewnia nowoczesne rozwiązania i indywidualne podejście.

Sterowniki PLC

Firma INTPROJEKT może pochwalić się stosunkowo długim stażem w swojej branży. Została założona w Łodzi i od tamtej pory z sukcesem poszerza swoją ofertę świadczonych usług. Podstawową z nich jest projektowanie inteligentnych systemów automatyki przemysłowej, a także ich wdrażanie.
Do swoich zleceń INTPROJEKT wykorzystuje tylko najlepsze z projektów, dzięki czemu zawsze przedstawia swoim klientom najlepsze z możliwych wyników. Oprócz systemów automatyki przemysłowej, firma ta ma w swojej ofercie także programowanie sterowników PLC, systemy wizyjne, a także systemy sterowania maszyn. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, wszystkie rozwiązanie prezentowane przez firmę INTPROJEKT zawsze pozostają świeże i na czasie. Klient tej firmy może mieć pewność, że produkt za który płaci jest z całą pewnością najlepszej jakości.
Wszystko to ostatecznie sprawia, że firma INTPROJEKT jest niewątpliwie najlepszą tego typu firmą na rynku polskim. Żaden z jej klientów nie będzie żałował decyzji, aby skorzystać z jej usług!

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468