Katalog firm

Intprojekt

Mająca swoją siedzibę w Łodzi firma Intprojekt oferuje proste i rozbudowane systemy wizyjne dla przemysłu. Poza tym wykonuje i realizuje projekty elektryczne i automatyki przemysłowej. W zakres usług wchodzi też programowanie i kontrola produkcji. Firma zapewnia nowoczesne rozwiązania i indywidualne podejście.

System sterowania maszynami

INTPROJEKT Sp. z o.o. to znana i bardzo popularna firma nie tylko w Polsce, ale i w niektórych regionach Europy. Specjalizuje się w takich dziedzinach, jak systemy sterowania maszyn, projektowanie automatyki przemysłowej czy wszelkie pomiary elektryczne.
Z jej usług korzystało bardzo dużo klientów, a realizacje firmy zawsze są oceniane jak najlepiej. Na firmowej stronie internetowej jest pełny zakres dostępnych usług z atrakcyjnymi i konkurencyjnymi cenami, np: kontrola produkcji, która wykrywa i usuwa błędy produkcyjne, programowanie urządzeń do sprawnego działania na linii produkcyjnej, a nawet prefabrykacja rozdzielnic, uważana za dość trudny i żmudny proces.
Inprojekt rozwiązuje bardzo szybko każdy problem i potrzeby przedsiębiorstw. W razie awarii czy jakichkolwiek problemów z urządzeniami firma oferuje również usługi serwisowe.
Wszelkie prace związane z projektowaniem, programowaniem, kontrolą produkcji lub dostarczaniem narzędzi są realizowane szybko, sprawnie i bezawaryjnie. To naprawdę dobra i niezawodna łódzka firma.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468