Katalog firm

Koncept Studio

Odmień wygląd swojego mieszkania poprzez zmianę aranżacji mebli. Oferujemy Państwu wysokiej jakości meble na indywidualne zamówienie naszych klientów. Zapraszamy do zapozania się z naszymi gotowymi realizacjami, skąd mogą Państwo czerpać pomysły.

Meble na wymiar

Interesuje Państwa zakup mebli na wymiar? Szukają Państwo firmy, która oferuje wysoką jakość i atrakcyjne ceny? Oferta firmy "KONCEPT" skierowana jest właśnie do Państwa!
Firma "KONCEPT" oferuje meble na wymiar Lublin. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży meblowej oraz specjalizuje się w projektowaniu i montażu mebli kuchennych, łazienkowych, biurowych oraz garderoby. Do produkcji produktów oferowanych przez firmę wykorzystywane są wysokiej jakości materiały produkowane w Polsce. Efektem tego procesu jest fakt, iż meble firmy "KONCEPT" są trwałe oraz reprezentacyjne. Co więcej, firma jest partnerem jakości firmy BLUM, okucia mebli "KONCEPT" posiadają dożywotnią gwarancję.
Pracownicy firmy świadczą fachowe oraz precyzyjne usługi. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, z należytym zaangażowaniem. Zamówienia realizowane są terminowo i rzetelnie, istnieje możliwość realizacji zamówień zagranicznych. Dodatkowo, klientom oferowane jest profesjonalne doradztwo dotyczące wyboru sprzętu AGD, który także znajduje się w ofercie firmy.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy!

Kontakt

Ulica: Zemborzycka 11

Kod: 20-450

Miejscowość: Lublin

http://koncept-studio.pl/

E-mail: koncept.studio@op.pl

Tel.: 515-141-707


Podobne firmy

MS Meble

MS-meble to znak, że zakupicie u nas najlepsze i najbardziej dopasowane meble do swojej kuchni. Specjalnie dla Was zaprojektujemy takie meble, które będą się idealnie komponowały w Waszym wnętrzu. Wsz...