Katalog firm

Muzzy

Jeśli szukasz producenta modnej odzieży nocnej dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci, to warto sprawdzić aktualną kolekcję produktów firmy Muzzy - czołowego producenta odzieży w Polsce. Istnieje możliwość również zakupu detalicznego bezpośrednio przez sklep internetowy.

Koszule do karmienia

Firma Muzzy działa na rynku ponad 16 lat. Tak duże doświadczenie pozwala firmie oferować swoim klientom wysokiej jakości piżamy w atrakcyjnych cenach. Proponowane modele dedykowane są zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. W bogatej kolekcji firmy Muzzy każda kobieta znajdzie dla siebie wygodą piżamę.
W asortymencie dostępne są koszule do karmienia, zwykłe koszule do spania, tuniki w powiększonym rozmiarze oraz piżamy z długimi spodniami, krótkimi szortami oraz rybaczkami. Także mężczyźni otrzymają bogaty wybór odzieży nocnej. Wybierać mogą wśród dwuczęściowych piżam składających się z spodni i bluzki w dwóch prezentowanych długościach. W ofercie znajdują się także dziewczęce i chłopięce piżamki z modną grafiką wykonaną z przodu bluzki.
Firma Muzzy dostarcza klientom również szlafroki, które zapewnią wykończenie stroju nocnego. Wszystkie produkty, które znajdują się w asortymencie są tworzone z certyfikowanych materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu są bezpieczne i przyjazne dla dzieci i dorosłych. Każdy klient znajdzie piżamę, która spełni jego oczekiwania i zapewni mu wygodny i spokojny sen.
Pełną ofertę koszul do karmienia dla mam można znaleźć na stronie internetowej http://muzzy.pl/sklep/koszule-do-karmienia.html.

Kontakt

Ulica: Kombajnowa 3

Kod: 95-030

Miejscowość: Stara Gadka

http://muzzy.pl/

E-mail: marcin.delag@onet.pl

Tel.: