Katalog firm

Kategorie


Karczma Bida w Opolu

Szukasz idealnego miejsca na pierwszą randkę? A może chciałbyś skosztować smacznych dań kuchni staropolskiej? Niezależnie od powodu, zapraszamy Państwa do naszej karczmy Bida, znajdującej się w trzech lokalizacjach w Polsce. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym menu.

Kuchnia staropolska

Każdy kto lubi dobrze zjeść powinien odwiedzić pewne wyjątkowe miejsce położone na obrzeżach Opola, zaraz koło obwodnicy miasta, przy drodze na autostradę A4. Mowa o Karczmie Bida, wyjątkowym i przyjemnym miejscu, gdzie zarówno koneser tradycyjnej kuchni, jak i wielbiciel zdrowego jedzenia znajdą coś dla siebie.
Lokal serwuje popularne polskie dania, takie jak kotlety schabowe, rolady, pierogi, placki. Słynne aromatyczne zupy smakują każdemu. Karczma Bida - restauracja Opole nie ma sobie równych - klienci chwalą nie tylko jakość oferowanych dań, ale również spore porcje, które są w stanie zaspokoić nawet największych łakomczuchów. Dużym atutem restauracji są jej godziny otwarcia - można tam zaglądać przez okrągłą dobę! Miejsce jest ideale na przyjacielskie spotkania, rodzinne obiady i imprezy okolicznościowe. Istnieje możliwość rezerwacji sali na specjalne wydarzenie.
Lokal cyklicznie organizuje także imprezy z muzyką na żywo, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród wielu klientów.

Kontakt

Ulica: Wrocławska 355

Kod: 45-900

Miejscowość: Opole

http://www.karczmabida.com/

E-mail: wrzoski@karczmabida.com

Tel.: 666-305-406


Podobne firmy

Marzanna

Marzanna to zajazd, łączący doskonałą, tradycyjną kuchnię z ogromnymi salami bankietowymi oraz nowo otwartym hotelem. Różnej wielkości sale doskonale dopasują się do oczekiwanej liczby gości, gdyż zaj...

Malaga

Country Club Malaga zajmuje się urządzaniem eventów firmowych. Jeżeli poszukujecie oryginalnego miejsca na konferencje, na szkolenie, czy też na wigilię pracowniczą, to możecie na nas liczyć. W pakiet...