Katalog firm

Kategorie


Karczma Bida w Opolu

Szukasz idealnego miejsca na pierwszą randkę? A może chciałbyś skosztować smacznych dań kuchni staropolskiej? Niezależnie od powodu, zapraszamy Państwa do naszej karczmy Bida, znajdującej się w trzech lokalizacjach w Polsce. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym menu.

Kuchnia staropolska

Każdy kto lubi dobrze zjeść powinien odwiedzić pewne wyjątkowe miejsce położone na obrzeżach Opola, zaraz koło obwodnicy miasta, przy drodze na autostradę A4. Mowa o Karczmie Bida, wyjątkowym i przyjemnym miejscu, gdzie zarówno koneser tradycyjnej kuchni, jak i wielbiciel zdrowego jedzenia znajdą coś dla siebie.
Lokal serwuje popularne polskie dania, takie jak kotlety schabowe, rolady, pierogi, placki. Słynne aromatyczne zupy smakują każdemu. Karczma Bida - restauracja Opole nie ma sobie równych - klienci chwalą nie tylko jakość oferowanych dań, ale również spore porcje, które są w stanie zaspokoić nawet największych łakomczuchów. Dużym atutem restauracji są jej godziny otwarcia - można tam zaglądać przez okrągłą dobę! Miejsce jest ideale na przyjacielskie spotkania, rodzinne obiady i imprezy okolicznościowe. Istnieje możliwość rezerwacji sali na specjalne wydarzenie.
Lokal cyklicznie organizuje także imprezy z muzyką na żywo, które cieszą się bardzo dużą popularnością wśród wielu klientów.

Kontakt

Ulica: Wrocławska 355

Kod: 45-900

Miejscowość: Opole

http://www.karczmabida.com/

E-mail: wrzoski@karczmabida.com

Tel.: 666-305-406


Podobne firmy

Malaga

Country Club Malaga zajmuje się urządzaniem eventów firmowych. Jeżeli poszukujecie oryginalnego miejsca na konferencje, na szkolenie, czy też na wigilię pracowniczą, to możecie na nas liczyć. W pakiet...