Katalog firm

Kategorie


Hotel Łabędy

Każdy kto choć raz odwiedził Gliwice, doskole wie, że znajduje się tutaj mnóstwo atrakcji dla całej rodziny. Jeśli szukasz idealnego miejsca do wypoczynku - choćby na weekend, zapraszamy do odwiedzenia naszego hotelu Łabędy, w którym powita Was miła obsługa. Posiadamy w pełni wyposażoną sale konferencyjną oraz restaurację.

Noclegi

Wiele firm, które mają swoje siedziby w województwie śląskim, poszukuje odpowiedniego miejsca na zorganizowanie konferencji czy innego spotkania biznesowego dla pracowników czy też kontrahentów. Wymagania odnośnie odpowiedniej sali konferencyjnej spełnia nasz hotel Gliwice, jedno z pięknych śląskich miast, to także ważny ośrodek przemysłowy regionu. Mieszczą się w nim przedstawicielstwa wielu polskich i zagranicznych firm, które potrzebują miejsca do szkoleń, narad i zebrań biznesowych. Dzięki ofercie naszego hotelu jest możliwe zorganizowanie ich w miłej atmosferze, w nowoczesnej sali wyposażonej w najnowszy sprzęt audiowizualny.
Nasze sale konferencyjne umożliwiają jednoczesny udział w szkoleniu czy naradzie nawet do 120 osób, ale to nie wszystko co dla zapracowanych biznesmenów przygotował nasz hotel Gliwice jako miasto śląskie, słynie z doskonałej kuchni, a nasza hotelowa restauracja z pewnością zaspokoi apetyty nawet największych i najbardziej wymagających smakoszy. Kaczka pieczona z modro kapustą i kluskami na pewno pozostanie w ich pamięci na długo.

Kontakt

Ulica: Karola Marksa 11

Kod: 44-109

Miejscowość: Gliwice

http://www.hotel-labedy.pl/

E-mail: info@hotel-labedy.pl

Tel.: 32 230-09-29