Katalog firm

Kategorie


PPHU Ład

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Usługi ogrodnicze to nasza specjalizacja. Doskonale znamy się na pielęgnacji terenów zielonych. Wykonujemy koszenie trawy, wycinkę drzew, wertykulację trawników, opryskiwanie, porządkowanie zaniedbanych terenów oraz wiele innych. Warto zapoznać się z naszą ofertą.

Karczowanie drzew

Wszystkie usługi tej znanej firmy w naszym kraju są poparte 20-letnim doświadczeniem, fachowością i rzetelnością. Firma ŁAD oferuje wszystkie prace związane z porządkowaniem, pielęgnacją, czy wywózką śmieci. Ta łódzka firma pracuje nie tylko profesjonalnie, ale też z całym sercem i pasją. To ważne na tym rynku, aby lubić to co się robi. Nie ograniczać tylko swoich obowiązków do codziennej rutyny, a wnosić też coś od siebie. Tak pracują wszyscy pracownicy tej firmy.
Przystępne ceny za usługi np. zimowe odśnieżanie dróg, chodników, pielęgnacja ogrodów i sadów, ,wycinka drzew, czy porządkowanie terenu, to na pewno niezły argument do wynajęcia tej firmy. Wszelkie prace prowadzone są zgodnie z wymogami bezpieczeństwa. Firma zajmuje się nawet usługami transportowymi. Oczywiście dokładny wykaz usług i ich ceny, możemy zobaczyć na odpowiedniej stronie internetowej.
Nad całym przedsiębiorstwem pieczę trzyma pani Danuta Kuliś, znana i ceniona na tutejszym rynku. Głównym terenem, na którym firma działa, jest rejon łódzki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą bezpośrednio na stronie firmowej http://miastoiogrody.pl/index.php/wycinka-drzew.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357