Katalog firm

PPHU Ład

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Usługi ogrodnicze to nasza specjalizacja. Doskonale znamy się na pielęgnacji terenów zielonych. Wykonujemy koszenie trawy, wycinkę drzew, wertykulację trawników, opryskiwanie, porządkowanie zaniedbanych terenów oraz wiele innych. Warto zapoznać się z naszą ofertą.

Usługi ogrodnicze

Jeśli chcesz, by Twój ogród odzyskał dawną świetność i zadziwiał Cię na każdym kroku, powierz go w nasze ręce. Oferujemy profesjonalne usługi ogrodnicze Łódź, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadbać o ogrody i tereny zielone najlepiej, jak potrafimy. Bazujemy na naszej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, a w toku działalności wyrobiliśmy sobie pozytywne opinie naszych klientów, w pełni zadowolonych z naszych realizacji.
Zajmujemy się profesjonalnym i kompleksowym zakładaniem ogrodów w każdym stylu, na życzenie klienta możemy wykonać niestandardowe realizacje. Proponujemy ponadto pielęgnację terenów zielonych, wycinanie drzew, zakładanie trawników, klombów czy oczek wodnych.
Wykonujemy realizację i pouczamy naszych klientów, jak mają dbać o swoje ogrody, by cieszyły ich oczy przez długie lata. Wszystkie nasze realizacje są zgodne z wymogami klientów, z którymi staramy się cały czas współpracować w zakresie doboru metod, technik pielęgnacji i zakładania terenów zielonych. Zaufaj nam i przekonaj się, jak piękny może być Twój ogród!

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357