Katalog firm

Kategorie


Malaga

Country Club Malaga zajmuje się urządzaniem eventów firmowych. Jeżeli poszukujecie oryginalnego miejsca na konferencje, na szkolenie, czy też na wigilię pracowniczą, to możecie na nas liczyć. W pakietach cenowych mamy dla Was bardzo dobre jedzenie, które na pewno zaspokoi Wasze apetyty w czasie przerw konferencyjnych.

Catering

Musisz zorganizować dużą imprezę, a totalnie nie masz na nią pomysłu? Potrzebujesz inspiracji, a może raczej chciałbyś, żeby ktoś po prostu Cię wyręczył? Daj sobie odpocząć i ciesz się niezapomnianą imprezą z cateringiem firmy Malaga!
Malaga zorganizuje dla Ciebie wszystko - przyjęcie rodzinne, czy biznesowe, bankiety lub imprezy integracyjne. Niezależnie od tego, czy chcesz aby impreza odbyła się w budynku, czy też w plenerze i ilu gości chcesz zaprosić chętnie zorganizujemy dla Ciebie i za Ciebie wszystko!
Jesteśmy w stanie sami obsłużyć w jednym miejscu aż 500 osób przy równoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości obsługi i najbardziej atrakcyjnych cen w Łodzi i okolicach.
Wynajmując usługi naszej firmy dajemy Ci gwarancję niezwykłej atmosfery i najlepszych wspomnień. Jeśli tylko jesteś z Łodzi lub jej najbliższych okolic catering - Malaga zaprasza do skorzystania ze swojej oferty! Zadowolenie na twarzach Twoich gości to dla nas priorytet, więc dołożymy wszelkich starań, aby nikt nie wyszedł z organizowanej przez nas imprezy niezadowolony.
Przykładowe menu dostępnego w formie cateringu wraz z dojazdem na terenie Łodzi i okolic można znaleźć na stronie http://www.malagasala.pl/catering/.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Opolu

Szukasz idealnego miejsca na pierwszą randkę? A może chciałbyś skosztować smacznych dań kuchni staropolskiej? Niezależnie od powodu, zapraszamy Państwa do naszej karczmy Bida, znajdującej się w trzech...

Marzanna

Marzanna to zajazd, łączący doskonałą, tradycyjną kuchnię z ogromnymi salami bankietowymi oraz nowo otwartym hotelem. Różnej wielkości sale doskonale dopasują się do oczekiwanej liczby gości, gdyż zaj...