Katalog firm

Kategorie


Malaga

Country Club Malaga zajmuje się urządzaniem eventów firmowych. Jeżeli poszukujecie oryginalnego miejsca na konferencje, na szkolenie, czy też na wigilię pracowniczą, to możecie na nas liczyć. W pakietach cenowych mamy dla Was bardzo dobre jedzenie, które na pewno zaspokoi Wasze apetyty w czasie przerw konferencyjnych.

Imprezy firmowe

Zapraszamy Państwa do Malagi, wspaniałego urokliwego miejsca, które oferuje wiele ciekawych usług. Jeśli poszukujecie Państwo pięknych wnętrz zlokalizowanych w pobliżu miasta, jaki jest Łódź, to nasza oferta będzie prawdziwym strzałem w przysłowiową dziesiątkę.
Specjalizujemy się w organizacji wesel, wigilii firmowej, karnawałów, czy sylwestrowych nocy.
Dużym zainteresowaniem ze strony Klientów cieszy się sala bankietowa, która świetnie sprawdzi się w przypadku spotkania rodzinnego, uroczystego obiadu w gronie przyjaciół, konferencji, kongresu, eventu biznesowego, ale najpopularniejsze są imprezy firmowe Łódź.
Chętnie podejmiemy się dla Państwa organizacji i obsługi imprezy firmowej o rozmaitym charakterze – lunchy, przyjęć biznesowych, koktajli, bankietów, imprez plenerowych, imprez integracyjnych oraz szkoleń.
Zapewniamy Państwu nie tylko najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, ale także bardzo konkurencyjne ceny. Z myślą o naszych stałych klientach przygotowaliśmy atrakcyjny program zniżek i rabatów, dzięki któremu koszt organizacji imprezy firmowej na terenie Łodzi zdecydowanie spadanie.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Opolu

Szukasz idealnego miejsca na pierwszą randkę? A może chciałbyś skosztować smacznych dań kuchni staropolskiej? Niezależnie od powodu, zapraszamy Państwa do naszej karczmy Bida, znajdującej się w trzech...