Katalog firm

Malaga

Country Club Malaga zajmuje się urządzaniem eventów firmowych. Jeżeli poszukujecie oryginalnego miejsca na konferencje, na szkolenie, czy też na wigilię pracowniczą, to możecie na nas liczyć. W pakietach cenowych mamy dla Was bardzo dobre jedzenie, które na pewno zaspokoi Wasze apetyty w czasie przerw konferencyjnych.

Noclegi

Zapraszamy do Malagi. Nasza wyjątkowa sala weselna stwarza idealne warunki do zorganizowania wymarzonego wesela dosłownie każdej Młodej Pary. Równie dużym zainteresowaniem ze strony Klientów cieszy się sala bankietowa, która świetnie sprawdzi się w przypadku spotkania rodzinnego, uroczystego obiadu w gronie przyjaciół czy integracyjnej imprezy firmowej lub konferencji, kongresu, eventu biznesowego. Zarówno nasza sala weselna, jak i sala bankietowa przyciągają gości swoim niepowtarzalnym klimatem i smakiem, stworzonym dzięki pracy naszego zaufanego personelu.
Jeśli interesują Państwa wysokiej jakości noclegi w przystępnej cenie, to nasza oferta z pewnością spełni Wasze oczekiwania. Oferujemy noclegi na terenie Łodzi w okolicy Centrum Zdrowia Matki Polki - 2,5 km. Do centrum Łodzi jest 7 km podobnie jak do Atlas Areny. Do dyspozycji gości oddajemy pokoje noclegowe, łącznie dla 36 osób.
Warto dodać, że znajdujące się w naszej ofercie noclegi odznaczają się bardzo wysokim poziomem wyposażenia, są komfortowe i nowoczesne.
Wszystkie dane znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.malagasala.pl/noclegi/.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Opolu

Szukasz idealnego miejsca na pierwszą randkę? A może chciałbyś skosztować smacznych dań kuchni staropolskiej? Niezależnie od powodu, zapraszamy Państwa do naszej karczmy Bida, znajdującej się w trzech...