Katalog firm

Kategorie


Malaga

Country Club Malaga zajmuje się urządzaniem eventów firmowych. Jeżeli poszukujecie oryginalnego miejsca na konferencje, na szkolenie, czy też na wigilię pracowniczą, to możecie na nas liczyć. W pakietach cenowych mamy dla Was bardzo dobre jedzenie, które na pewno zaspokoi Wasze apetyty w czasie przerw konferencyjnych.

Sala weselna

Piękna sala weselna jest największą gwarancją udanego przyjęcia weselnego. Jeżeli chcą Państwo mile zaskoczyć swoich gości, to jak najszybciej skontaktujcie się z nami. Nasza sala weselna znajduje się zaledwie 10 km od centrum Łodzi, dzięki czemu nikt z gości nie będzie miał problemu, aby do niej trafić.
Jako jedna z niewielu firm organizujemy wesela w plenerze. Jeżeli marzy się Państwu oryginalne i nietuzinkowe wesele w namiocie, to bardzo dobrze trafiliście. Pomogliśmy zorganizować wymarzone wesele wielu naszym zadowolonym klientom i teraz bardzo chętnie pomożemy również i Państwu. Oprócz rewelacyjnej sali weselnej możemy zaproponować Państwu 13 pokoi i bezpłatny parking.
Dzięki nam szybko przekonają się Państwo, że organizacja wesela wcale nie jest zadaniem takim trudnym, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka. Zachęcamy także do polubienia naszego profilu społecznościowego na facebooku, dzięki czemu zawsze na bieżąco będą Państwo z najnowszą ofertą naszej firmy i wszelkimi promocjami, jak również odwiedzenia naszej strony http://www.malagasala.pl/.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Opolu

Szukasz idealnego miejsca na pierwszą randkę? A może chciałbyś skosztować smacznych dań kuchni staropolskiej? Niezależnie od powodu, zapraszamy Państwa do naszej karczmy Bida, znajdującej się w trzech...