Katalog firm

Marzanna

Marzanna to zajazd, łączący doskonałą, tradycyjną kuchnię z ogromnymi salami bankietowymi oraz nowo otwartym hotelem. Różnej wielkości sale doskonale dopasują się do oczekiwanej liczby gości, gdyż zajazd jest w stanie pomieścić nawet 400 osób. Natomiast w hotelu znajduje się 26 pokoi, w tym dwa apartamenty.

Imprezy okolicznościowe

Szukacie perfekcyjnego miejsca na przyjęcie weselne utrzymane w staropolskim klimacie?
Nasza sala weselna Lublin w Siedlisku Folkloru Marzanna to idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia, które nawet po wielu latach wspominać będziecie z uśmiechem na twarzy i nutką nostalgii.
Posiadamy dwie klimatyzowane sale weselne: mniejszą na 150 osób (sala makowa) oraz większą na 400 osób (sala makowa). Specjalnie dla Was i Waszych gości przygotujemy smaczne, syte posiłki kuchni staropolskiej, dzięki którym wszyscy będą mieli mnóstwo siły na całonocne świętowanie. Zapewniamy również profesjonalną, sprawną i miłą obsługę kelnerską. Dla zmęczonych gości weselnych przygotujemy miejsce odpoczynku w naszych komfortowych pokojach hotelowych. Do dyspozycji Pary Młodej oddajemy natomiast apartament.
Urokliwość miejsca i niepowtarzalny styl folklorystyczny sprawiają, że Siedlisko Folkloru „Marzanna” to także idealny plener do zdjęć ślubnych! Zapraszamy do kontaktu w celu szczegółowego zapoznania się z ofertą przyjęć weselnych. Z nami urządzicie rozsądne cenowo wesele swoich marzeń!

Kontakt

Ulica: Krakowska 111

Kod: 24-222

Miejscowość: Niedrzwica Kościelna

http://www.marzanna.pl/

E-mail: info@marzanna.pl

Tel.: 81 511-69-20


Podobne firmy

Karczma Bida w Opolu

Szukasz idealnego miejsca na pierwszą randkę? A może chciałbyś skosztować smacznych dań kuchni staropolskiej? Niezależnie od powodu, zapraszamy Państwa do naszej karczmy Bida, znajdującej się w trzech...

Malaga

Country Club Malaga zajmuje się urządzaniem eventów firmowych. Jeżeli poszukujecie oryginalnego miejsca na konferencje, na szkolenie, czy też na wigilię pracowniczą, to możecie na nas liczyć. W pakiet...