Katalog firm

Medibut

Medibut to firma, która od ponad 35 lat dostarcza swoim klientom atestowane obuwie medyczne i zawodowe. Oferta obejmuje męskie i damskie obuwie, w skład których wchodzą różne modele klapek, drewniaków, półbutów czy sandałów. Ich bogata gama kolorystyczna pozwoli dobrać właściwe buty do pracy w sektorze gastronomicznym, spożywczym czy medycznym.

Obuwie zdrowotne

W naszej szerokiej ofercie sprzedażowej znajdą Państwo doskonałe obuwie medyczne, które zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze buty charakteryzują się nie tylko wygodą i dużym komfortem, ale również niepowtarzalnym stylem oraz bardzo atrakcyjną ceną.
Jeżeli dokucza Państwu częsty ból stopów i co najgorsze w tradycyjnych butach szybko pocą wam się nogi, to jak najszybciej skorzystajcie z naszej oferty. Medibut to godna zaufania firma, która może pochwalić się ogromnym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami, którzy zawsze wystawiają naszej firmie pozytywne referencje i często do nas powracają, aby po raz kolejny dokonać zakupów. Jeżeli nie wiedzą Państwo jeszcze jakie obuwie medyczne wybrać, to służymy profesjonalnym doradztwem.
Cały czas podążamy za wszelkimi trendami w modzie, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę do zmieniającego się rynku i ciągle rosnących potrzeb naszych klientów. Wszystkie nasze buty posiadają oczywiście odpowiednie atesty.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 45

Kod: 93-177

Miejscowość: Łódź

http://medibut.com.pl/

E-mail: medibut@medibut.com.pl

Tel.: 42 647-01-99