Katalog firm

Natur House

Znajdujące się w Galerii Widzewskiej w Łodzi Centrum Dietetyczne Naturhouse zapewnia fachowe wsparcie w walce z nadwagą i otyłością. Ofertę kieruje również do osób, które chcą przytyć lub utrzymać prawidłową masę ciała. Klienci mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji z dietetykiem. Więcej szczegółów na stronie.

Planowanie diety

Chcesz zrzucić kilka kilogramów? Zastanawiasz się, jak zaplanować kurację odchudzającą, aby na stałe odzyskać szczupłą sylwetkę? Odwiedź stronę internetową Centrum Dietetycznego Naturhouse w Łodzi i zobacz, na co możesz liczyć, podejmując współpracę z dietetykiem. Firma kieruje swoją ofertę nie tylko do osób walczących z nadwagą lub otyłością.
Na konsultacje zaprasza również tych, którzy chcą przytyć lub utrzymać właściwą wagę i cieszyć się dobrym samopoczuciem. Kuracja pod kontrolą wykwalifikowanego dietetyka z Naturhouse obejmuje regularne wizyty, indywidualnie dopasowaną dietę i suplementację, która wspomaga proces utraty masy ciała. Odchudzanie taką metodą przebiega stopniowo, więc jest bezpieczne dla zdrowia i jednocześnie skuteczne, bo zapobiega efektowi jo-jo.
W ten sposób raz na zawsze pozbędziesz się problemu nadwagi. W Centrum Dietetycznym Naturhouse w Galerii Widzewskiej czeka na Ciebie dobry dietetyk Łódź i okolice, więcej informacji, w tym dane kontaktowe, znajdziesz na stronie.

Kontakt

Ulica: Wujaka 5

Kod: 92-551

Miejscowość: Łódź

https://naturhouse-polska.pl/

E-mail: lodz.widzew@naturhouse-polska.com

Tel.: 42 678-90-33