Katalog firm

Taneczne Pasje

Sklep Taneczne Pasje to miejsce gdzie powinien znaleźć się każdy tancerz. Każdy z Was dostanie w tym sklepie wszystko to co będzie mu potrzebne do tańczenia. Zapewniamy Wam sprzęt i artykuły najlepszej jakości. Zapraszamy do zakupu zawodowych tancerzy oraz tych, co dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem.

Obuwie taneczne

Taniec to spektakl bez słów. To, co w teatrze jest powiedziane, w tańcu musi być zobrazowane ruchem i strojem. Od ruchu mamy choreografów, my zajęliśmy się wyglądem tancerzy. To właśnie oni, a dokładnie nasz podziw i zachwyt dla nich, stały się pomysłem do założenia sklepu internetowego http://tanecznepasje.pl/4-obuwie-do-tanca.
W ofercie znajdują się stroje treningowe i estradowe, obuwie do tańca, a także szeroka gama tkanin o bogatym wzornictwie i inne akcesoria dla małych i dużych tancerzy. Celem naszego przedsiębiorstwa było też usprawnienie procesu zamawiania i kupna ubrań przez profesjonalistów, stąd możliwość internetowego wykonania projektu i zamówienia stroju. Klikając myszką, możesz dobrać idealne tkaniny, przedstawić swój pomysł, podać wymiary, a potem już tylko czekać na gotową kreację.
Podobnie jest z butami, które są najważniejszym elementem stroju artysty. Jeżeli w naszej ofercie nie ma Twoich wymarzonych jazzówek czy baletek, po prostu skontaktuj się z nami, na pewno spełnimy Twoje oczekiwania!

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://tanecznepasje.pl/

E-mail: biuro@tanecznepasje.pl

Tel.: 533-388-799


Podobne firmy

Medibut

Medibut to firma, która od ponad 35 lat dostarcza swoim klientom atestowane obuwie medyczne i zawodowe. Oferta obejmuje męskie i damskie obuwie, w skład których wchodzą różne modele klapek, drewniaków...