Katalog firm

Kategorie


Orthovision

Klinika OrthoVision to nowoczesne centrum ortodontyczno-stomatologiczne z siedzibą w Warszawie. Ofertę kieruje zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Świadczy usługi z zakresu profilaktyki i diagnostyki, protetyki i stomatologii estetycznej, ortodoncji i nie tylko. Zapewnia profesjonalną obsługę i bezstresową atmosferę.

Chirurgia stomatologiczna

Firma istnieje na rynku medycznym od wielu lat, bardzo dobrze się rozwija i prosperuje z roku na rok coraz lepiej. Kompleksowo i profesjonalnie wykonuje swoje obowiązki, zatrudnia doświadczonych specjalistów, lekarzy którzy sumiennie i rzetelnie realizują swoje zadania.
Podchodzą bardzo indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta, gdyż liczy się przede wszystkim satysfakcja i zadowolenie. Oferowana usługa obejmuje w swoim zakresie takie dziedziny jak chirurgia stomatologiczna Warszawa Żoliborz, profilaktyka, diagnostyka a także protetyka i implantologia. Oferta dotyczy również endodoncji, stomatologii estetycznej oraz periodontologii. Centrum ortodontyczno stomatologiczne świadczy usług o wysokim standardzie, w swojej pracy wykorzystuje nowoczesne urządzenia, oraz najnowszą technologie.
Firma zapewnia gwarancje satysfakcji pacjentów, posiada pozytywną opinię zdobyta latami praktyk i doświadczenia. Centrum medyczne posiada swoją własną stroną internetową, gdzie można zapoznać się bardziej szczegółowo z ofertą oraz umówić na wizytę, firma jest godna polecenia.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514247364